niedziela, 23 grudnia 2012

HO! HO! HO! WESOŁYCH ŚWIĄT!

Hej!!!!
Chciałabym wam życzyć:
Wesołych Świąt,
Szczęśliwego Nowego Roku,
Masy Prezentów,
Wiele radości i rodzinnej atmosfery
oraz oczywiście
ONE DIRECTION!!
Mam nadzieję, że nie jesteście złe, że nic nie dodaję. Mam totalny brak pomysłu na ten rozdział, ale obiecuję, nie poddam się. Na pewno go napiszę, tyle, że nie wiem kiedy... Musicie być cierpliwi.
PS. Taka mała sprawa. Zastanawiałam się ostatnio nad tym nowym blogiem i widzę, że nie podzielacie mojego pomysłu, ale mam nadzieję, że mimo to będziecie czytać mój 2 blog (jak zacznę go pisać). Dlatego też chcę wam przedstawić jak wyobrażam sobie te blogi (głównie czy to będzie happy end czy coś innego)
Kolejność według ankiety:
1. Sad End (smutny, tragedia, nie więcej niż 30 rozdziałów) :(
2. Happy End (tyle rozdziałów ile będziecie chcieli, raczej radosny) :)
3. Nie więcej niż 15 rozdziałów, Happy End :)
4. Raczej Happy Endy, w zależności od rodzaju bromansa. :)/:(
Mam też jeszcze jeden pomysł. Otóż po zastanowieniu się uznałam, ze jeśli będziecie chcieli, to 3 mogę napisać nie patrząc na inny blog. Po prostu po zakończeniu tej historii napiszę tu (na tym blogu) inną wersję kilku rozdziałów, co wy na to? Mam nadzieję, że się wam taka opcja spodoba, ale NIC NIE obiecuję!!!
Ja najbardziej widzę się w opcji nr.2. Ona najbardziej mi się podoba.
Tak więc, macie jeszcze czas do zastanowienia. Ankieta trwa do 31.01 więc w każdej chwili możecie zmieniać swoje decyzje, ale z góry uprzedzam nie wiem czy dam sobie radę w niektórych propozycjach :/ I nie wiem czy podołam kolejnemu blogowi, więc na nic się nie nastawiajcie, ale... no wiecie, wszystko jest możliwe :D
Całuski xx


2 komentarze:

  1. to w końcu o kim będzie następny blog??/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja najlepiej się widzę w opcji nr. 2, czyli o Liamie, ale jeśli nie chcecie to mogę napisać inny. W tym blogu o Liamie mam już prolog i 2 rozdziały. Jeśli znudziły wam się historie o Liamie to proszę bardzo, napiszę o Zaynie lub jakiś bromans. Wystarczy powiedzieć.

      Usuń